start: end:
Mon 10/23/2017 17:00 - 19:00

(Terry Oldfield & Soraya - Tour 2017)

Church of the Visitation of the Virgin Mary - church with observation tower (Svitavy)

Fri 11/17/2017 18:30
Fri 11/24/2017 19:00
Sun 11/5/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/12/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/19/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/26/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/3/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/10/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/17/2017 16:00 - 18:30
Sun 1/7/2018 16:00 - 18:30

(Manželské večery)

Pension Fontána (Svitavy)

Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017
Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017
Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Fotografie fotoklubů)

Fabrika (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Výstava obrazů Pavla Michalici)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Tramtáryje)

Rošambo cafe (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017
Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017
Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Eliška Blajdová - fotografie z Barmy)

Josef Plíva Foundation (Svitavy)

Fri 10/5/2017 - Sat 12/29/2017

(Barma - výstava fotografií Eliška Blajdová)

Josef Plíva Foundation (Svitavy)

Fri 10/5/2017 - Sun 11/11/2017

(Setkání)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Fri 10/19/2017 - Tue 10/30/2017

(Portréty Karla Mácala)

Live Wall (Svitavy)

Sat 10/21/2017 12:00

(Kurz kreslení)

Cafe in the park (Svitavy)

Sat 10/21/2017 12:00 - 15:00

(Charitativní běh pro Míšu)

Svitavy stadium (Svitavy)

Sat 10/21/2017 13:00

(TJ SY B - Nasavrky)

Lány playground (Svitavy)

Sat 10/21/2017 16:00
Sat 10/21/2017 15:00
Sat 10/21/2017 17:30

(Bajkeři)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 10/21/2017 18:00

(Oldies party)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sun 10/21/2017

(KP trojkový volejbal - turnaj)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sun 10/22/2017 7:00

(Fbk TJ Svitavy - Haga Pardubice)

Střelnice (Svitavy)

Sun 10/22/2017 8:30
Sun 10/22/2017 10:40

(1. FBC Polička - FbK TJ Svitavy)

Střelnice (Svitavy)

Sun 10/22/2017 13:00
Sun 10/22/2017 13:00

(TJ SY A - Hlinsko)

Svitavy stadium (Svitavy)

Mon 10/23/2017 6:30
Mon 10/23/2017 8:15
Tue 10/24/2017 15:00

(Jak chutná Polsko)

Fabrika (Svitavy)

Tue 10/24/2017 17:30

(Matka!)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 10/25/2017 6:30
Wed 10/25/2017 8:15
Wed 10/25/2017 17:00 - 20:00

(Chytrý kvíz)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Wed 10/25/2017 17:30

(Geostorm: Globální nebezpečí)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 10/25/2017

(Dýňovka 2017)

"Small step" Maternity and Family Centre (Svitavy)

Thu 10/26/2017 16:30

(176. cestovatelský vecer Asociace Brontosaura)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Thu 10/26/2017 17:30

(Chlapi nepláčou)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 10/27/2017 17:30

(Jigsaw)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 10/27/2017 17:30 - Sat 10/28/2017 0:00

(Taneční večer)

Na Cihelně Restaurant (Svitavy)

Fri 10/27/2017 18:00 - Sat 10/28/2017 0:00

(Insania, Holter, Greynbownes - Spam Tour)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 10/28/2017 7:00

(Basketbal TJ Svitavy - BVK Holice)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sat 10/28/2017 7:00

(Basketbal TJ Svitavy – BVK Holice)

Grammar Svitavy (Svitavy)

Sat 10/28/2017 8:00

(TJ Svitavy A - Bohemians Praha)

Střelnice (Svitavy)

Sat 10/28/2017 8:00

(TJ Svitavy B - VO Lanškroun)

Střelnice (Svitavy)

Sat 10/28/2017 16:00
Sat 10/28/2017 15:00
Sat 10/28/2017 17:30

(Thor: Ragnarok)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 10/28/2017 18:00 - Sun 10/29/2017 1:00

(Ivan Hlas trio)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 10/28/2017 18:00
Sun 10/29/2017 8:00

(Basketbal TJ Svitavy - BK Studánka Pardubice)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sun 10/29/2017 8:00

(Turnaj starších přípravek)

Svitavy stadium (Svitavy)

Sun 10/29/2017 9:00
Sun 10/22/2017 16:00
Sun 10/29/2017 17:00

(Zen meditace v čajovně)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Mon 10/30/2017 15:00

(Dýně se valí do Svitav)

Fabrika (Svitavy)

Mon 10/30/2017 16:00
Tue 10/31/2017 18:00
Tue 10/31/2017 18:30

(Čára)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/1/2017 18:30

(Absence blízkosti)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/1/2017 18:30

(Screamers)

Fabrika (Svitavy)

Thu 11/2/2017 15:00

(Kameny zmizelých)

náměstí Míru (Svitavy)

Thu 11/2/2017 17:00

(Rozhodnutí)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Fri 11/3/2017 17:00

(Veselá trojka)

Fabrika (Svitavy)

Fri 11/3/2017 19:00 - Sat 11/4/2017 1:00

(ACDC Czech revival + Nirvana tribute band)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 11/3/2017 - Sun 11/4/2017
Sat 11/4/2017 7:00 - 15:00

(Rodinný řezbářský workshop)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Fri 11/3/2017 16:00
Sat 11/4/2017 16:00

(Příšerákovi)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/2/2017 18:30
Fri 11/3/2017 18:30
Sat 11/4/2017 18:30

(Milada)

Space Cinema (Svitavy)

Sun 11/5/2017 7:30 - 12:00

(Výtvarně zážitkový workshop)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Tue 11/7/2017 18:30

(Všechno nejhorší)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/8/2017 18:30

(Projekt 100: Matrix)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/9/2017 18:30

(Suburbicon: Temné předměstí)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 11/10/2017 - Sun 1/13/2018

(Vojtěch Kubašta - Geniální ilustrátor)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Sat 11/10/2017

(Průvod za sv. Martinem)

Jan Palach Park (Svitavy)

Fri 11/10/2017 16:00
Sat 11/11/2017 16:00

(Maxinožka)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 11/10/2017 18:30
Sat 11/11/2017 18:30

(Vražda v Orient expresu)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 11/11/2017 7:00 - 12:00
Sun 11/12/2017 7:00 - 12:00

(Dobrodružství fotografie)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Tue 11/14/2017 18:30

(Fantastická žena)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/15/2017 18:30

(Projekt 100: Brazil)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 11/17/2017 19:00 - Sat 11/18/2017 1:00

(Kurtizány z 25. Avenue + Genetic Mutation)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Fri 11/17/2017 16:00
Sat 11/18/2017 16:00

(Lajka)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/16/2017 18:30
Fri 11/17/2017 18:30
Sat 11/18/2017 18:30

(Zahradnictví: Nápadník)

Space Cinema (Svitavy)

Mon 11/20/2017 19:00 - 20:30

(Partička)

Fabrika (Svitavy)

Wed 11/22/2017 17:00
Tue 11/21/2017 18:30
Wed 11/22/2017 18:30

(Liga spravedlnosti)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/22/2017 - Fri 11/23/2017

(Hráči se smrtí)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 11/25/2017 18:00 - 22:30

(The.Switch, The truth is out there, Among the wasted)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 11/25/2017 13:00
Sun 11/26/2017 11:00

(Sparks Stories and Friends)

Space Cinema (Svitavy)

Tue 11/28/2017 18:30

(Táta je doma 2)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/29/2017 18:30

(Dokud nás svatba nerozdělí)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/30/2017 18:30

(7 životů)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 12/1/2017 18:00

(Vánoce s Dagmar Peckovou)

Fabrika (Svitavy)

Sat 12/2/2017 19:30

(IV. večer Mac)

Trám Theatre (Svitavy)

Sat 12/1/2017
Sun 12/2/2017

(Pekelný Mikuláš)

Josef Plíva Foundation (Svitavy)

Tue 10/24/2017 16:00
Thu 11/2/2017 17:00
Thu 11/9/2017 17:00
Thu 11/16/2017 17:00
Thu 11/23/2017 17:00
Fri 12/1/2017 17:00
Fri 12/8/2017 17:00
Fri 12/8/2017 19:00 - Sat 12/9/2017 1:00

(Dark Gamballe + Gate Crasher)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sun 11/19/2017 5:00 - 11:00
Sun 12/17/2017 5:00 - 11:00

(Auto moto burza a bleší trh)

Speedway Svitavy (Svitavy)

Sun 12/30/2017
Tue 10/24/2017 14:00
Tue 10/31/2017 15:00
Tue 11/7/2017 15:00
Tue 11/14/2017 15:00
Tue 11/21/2017 15:00
Tue 11/28/2017 15:00
Tue 12/5/2017 15:00
Tue 12/12/2017 15:00
Tue 12/19/2017 15:00
Tue 1/2/2018 15:00
Tue 1/9/2018 15:00
Tue 1/16/2018 15:00
Tue 1/23/2018 15:00

(Pojďte se s námi učit plavat)

Indoor swimming pool Svitavy (Svitavy)

Thu 10/26/2017 14:00
Thu 11/2/2017 15:00
Thu 11/9/2017 15:00
Thu 11/16/2017 15:00
Thu 11/23/2017 15:00
Thu 11/30/2017 15:00
Thu 12/7/2017 15:00
Thu 12/14/2017 15:00
Thu 12/21/2017 15:00
Thu 1/4/2018 15:00
Thu 1/11/2018 15:00
Thu 1/18/2018 15:00
Thu 1/25/2018 15:00

(Zdokonalovací plavecký kurz pro dospělé)

Indoor swimming pool Svitavy (Svitavy)

Sun 6/23/2019 15:00
Sun 6/23/2019 17:30

(Transformers: Poslední rytíř)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 7/26/2019 15:00
Fri 7/26/2019 17:30

(Valerian a město tisíce planet)

Space Cinema (Svitavy)


Events

(Terry Oldfield & Soraya - Tour 2017)

Church of the Visitation of the Virgin Mary - church with observation tower (Svitavy)

Mon 10/23/2017 17:00 - 19:00

(Harlej, Hodný holky zlý kluky chtěj tour, host: Dilated)

Fabrika (Svitavy)

Fri 11/17/2017 18:30

(Wohnout unplugged - Svitavy, + Lety mimo)

Fabrika (Svitavy)

Fri 11/24/2017 19:00

(Manželské večery)

Pension Fontána (Svitavy)

Sun 11/5/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/12/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/19/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/26/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/3/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/10/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/17/2017 16:00 - 18:30
Sun 1/7/2018 16:00 - 18:30

(ZUŠ Svitavy: Malby, kresby ...)

Fabrika (Svitavy)

Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017


Tip for a trip

Funeral hall

Funeral hall

The work of architect Pavel Kupka and sculptor Karel Nepraś.